Serum Retinol 30 ml
Serum Retinol 30 ml

Serum Retinol 30 ml

  • Kodi i produktit: Liv1126

Me formulën e tij të zhvilluar posaçërisht që përmban retinol, ai mbështet mbrojtjen e lëkurës kundër efekteve të plakjes dhe ndihmon në shtrëngimin e lëkurës. Ai synon të ruajë ekuilibrin e lagështisë së lëkurës me Acidin Hyaluronik që përmban Përdorimi

Aplikojeni çdo mbrëmje në fytyrën tuaj të pastër duke masazhuar me lëvizje rrethore. Paralajmërime: Për të parandaluar efektet e mundshme anësore të padëshiruara, aplikojeni produktin në një pjesë të vogël të Nëse nuk shfaqet ndjeshmëri, vazhdoni ta përdorni produktin. Jo i përshtatshëm për përdorim gjatë ditës.

Përdorni krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të produktit. Është vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë, rreth syve dhe buzëve gjatë procesit të aplikimit. Në rast kontakti, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni tek fëmijët nën 3 vjeç. Përmban retinol. Gratë shtatzëna dhe ato që planifikojnë të mbeten shtatzënë nuk duhet ta përdorin atë. Ruajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Retinol, Polysorbate 80, Calendula Officinalis Flower Extract, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin.