Locion Trupi 200Ml
Locion Trupi 200Ml

Locion Trupi 200Ml

  • Kodi i produktit: Liv11012

Locioni Livben Moisture Care, falë përmbajtjes së tij në Aloe Vera dhe Shea Butter, synon të plotësojë nevojat e lëkurës tuaj për lagështi, duke ju ndihmuar të arrini një pamje të ndritshme dhe të shëndetshme të lëkurës.

Përdorimi: Aplikojeni butësisht në lëkurë të pastër me lëvizje rrethore.

Paralajmërime: Ndërpriteni përdorimin në rast të skuqjes dhe acarimit. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Mbajeni larg rrezet e diellit direkte.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isopropyl Myristate, Panthenol, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii Butter, Cyclopentasiloxane, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Bisabolol, Triethanolamine, Parfum, Dimethiconol, Limonene