Shkumë hidratuese 200 ml
Shkumë hidratuese 200 ml

Shkumë hidratuese 200 ml

  • Kodi i produktit: Liv1114

Me formulën e tij të zhvilluar posaçërisht, ndihmon lëkurën tuaj të ketë një pamje të pastër dhe të ndritshme, ndërsa pastron papastërtitë dhe mbetjet e make-up-it në lëkurë.

Përdorimi: Merrni një sasi të mjaftueshme produkti në dorë dhe aplikojeni në lëkurën tuaj të lagur, përveç rreth syve, me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Mbajeni larg rrezet e diellit direkte. Për të shmangur efektet anësore të mundshme të padëshiruara, aplikojeni produktin në një zonë të vogël të lëkurës suaj, vazhdoni ta përdorni produktin nëse nuk shfaqet ndjeshmëri. Në rast acarimi, ndaloni përdorimin e produktit dhe këshillohuni me dermatologun tuaj.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Panthenol, Lauryl Glucoside, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Parfum, Allantoin, Ethylhexylglycerin.