Xhel pastrues fytyre 250 ml
Xhel pastrues fytyre 250 ml

Xhel pastrues fytyre 250 ml

  • Kodi i produktit: Liv1106

Xhel për pastrimin e fytyrës Livben ndihmon në pastrimin e butë të papastërtive dhe mbetjeve të make-up-it në lëkurë. Falë ekstraktit të Aloe Verës dhe Çajit të Gjelbër që përmban, ai synon ta bëjë lëkurën tuaj të duket e ndritshme.

Përdorimi: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes, merrni një sasi të mjaftueshme të produktit në dorë dhe aplikojeni duke e masazhuar me lëvizje rrethore në lëkurën e lagur, duke përjashtuar zonën e ndjeshme të syve. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni fytyrën butësisht.

Paralajmërime: Ndërpriteni përdorimin në rast të skuqjes dhe acarimit. Është vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë, në rast kontakti, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në temperaturën e dhomës ose në një vend të freskët.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Zinc PCA, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xylitol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Salicylic Acid, Panthenol, EDTA, Parfum, Allantoin, Benzophenone-4, Ethylhexylglycerin, CI 42090,        CI 19140