Krem kundër diellit 100 ml
Krem kundër diellit 100 ml

Krem kundër diellit 100 ml

  • Kodi i produktit: Güneş Kremi 100 Ml

Kremi kundër diellit Livben ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dëmshme të diellit me filtrat e tij UVA dhe UVB. Ofron lehtësi në përdorim me formulën e tij lehtësisht të përthithur.

Përdorimi: Para se të dilni në diell, aplikojeni produktin në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin e produktit me sytë, në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Në rast të një efekti të papritur që mund të ndodhë me përdorimin e produktit, konsultohuni me mjekun tuaj.

Produktet e mbrojtjes nga dielli nuk ofrojnë mbrojtje 100%. Për të siguruar vazhdimësinë e mbrojtjes nga dielli, përsëritni procesin e aplikimit veçanërisht pas djersitjes, notit ose tharjes me peshqir. Shmangni diellin intensiv të mesditës (11:00-16:00) dhe banjat e gjata të diellit edhe nëse përdorni krem ​​kundër diellit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Ceteareth-25, Panthenol, Cocamidopropyl Betaine, Niacinamide, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Parfum