Krem vitamine E 100 ml
Krem vitamine E 100 ml

Krem vitamine E 100 ml

  • Kodi i produktit: Liv1123

Falë vitaminës E, acidit hialuronik dhe gjalpit Shea që përmban, synon të parandalojë formimin e linjave të holla dhe rrudhave në lëkurë, dhe falë vetive antioksiduese të vitaminës E, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm.

Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Isopropyl Myristate, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum, Carbomer, Panthenol, PEG-7 Olivate, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin.