Serum kolagjen 30ml
Serum kolagjen 30ml

Serum kolagjen 30ml

  • Kodi i produktit: Liv1112

Falë kolagjenit dhe pantenolit në përmbajtjen e tij, ai ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës.

Falë formulës së tij që përthithet lehtësisht, synon të arrijë shtresa të ndryshme të lëkurës dhe të ruajë ekuilibrin e lagështisë Përdorimi: Aplikojeni në fytyrën tuaj të pastër duke masazhuar butësisht me lëvizje rrethore.

I përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, Glycerin, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin.