Krem për njollat ​​50 ml
Krem për njollat ​​50 ml

Krem për njollat ​​50 ml

  • Kodi i produktit: Liv1125

Me formulën e tij të zhvilluar posaçërisht që përmban Arbutin dhe Niacinamide, ndihmon në eliminimin e pabarazive në tonin e lëkurës.
Falë Panthenolit që përmban, synon të mbrojë ekuilibrin e lagështisë së lëkurës.

Përdorimi: Merrni një sasi të mjaftueshme produkti në dorë dhe aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurën tuaj të lagur, duke përjashtuar zonën e syve.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës.

Mbajeni larg rrezet e diellit direkte. Për të shmangur efektet anësore të mundshme të padëshiruara, aplikojeni produktin në një zonë të vogël të lëkurës suaj, vazhdoni ta përdorni produktin nëse nuk shfaqet ndjeshmëri. Në rast acarimi, ndaloni përdorimin e produktit dhe këshillohuni me dermatologun tuaj.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Ceteareth-20, Arbutin, Phenoxyethanol, Panthenol, Parfum, Titanium Dioxide, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium EDTA, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene