Krem për kujdesin e këmbëve 30 ml
Krem për kujdesin e këmbëve 30 ml

Krem për kujdesin e këmbëve 30 ml

  • Kodi i produktit: Ayak Bakım Kremi 30ml

Kremi për kujdesin e këmbëve Livben i bën këmbët dhe thembrat tuaja të duken të mëndafshta. Vajrat ushqyes në përmbajtjen e tij i mbajnë këmbët dhe thembrat tuaja të lagura për një kohë të gjatë.

Përdorimi: Aplikoni sasi të mjaftueshme të produktit në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e thatë dhe të pastër duke masazhuar butësisht në një shtresë të hollë. Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Paralajmërime: Nuk është ilaç, është produkt kozmetik. Për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm.

Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve, në paketimin e tij origjinal dhe në temperaturën e dhomës.

Personat e prirur ndaj alergjive duhet të aplikojnë në një zonë të vogël të lëkurës përpara përdorimit. Në rast ndjeshmërie, ndaloni përdorimin e produktit dhe konsultohuni me dermatologun tuaj. Mos vë në rrezet e diellit direkte.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Gylcerin, Cetearyl Alcohol, Urea, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-20, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europaea Fruit Oil, Allantoin, Cyclopentasiloxane, Salicylic Acid, Parfum, Edta Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin