Krem hidratues intensiv 100 ml
Krem hidratues intensiv 100 ml

Krem hidratues intensiv 100 ml

  • Kodi i produktit: Liv1116

Falë formulës së tij speciale të zhvilluar për lëkurën e thatë, ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe mbajtjen e saj të lagësht për një kohë të gjatë.

Ai synon ta bëjë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme dhe më e gjallë.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm.

Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Isopropyl Myristate, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-25, Tocopherol, Dimethicone, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum, Carbomer, Panthenol, PEG-7 Olivate, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin.