Krem për rinovimin e lëkurës 100 ml
Krem për rinovimin e lëkurës 100 ml

Krem për rinovimin e lëkurës 100 ml

  • Kodi i produktit: Liv1117

Ndërsa synon të ketë një lëkurë më të gjallë dhe të shndritshme me Niacinamide në përmbajtjen e saj, ajo mbështet mbrojtjen e ekuilibrit të lagështisë dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës duke vepruar në shtresa të ndryshme të lëkurës falë Acidit Hyaluronik dhe Panthenolit.

Me vetitë e fuqishme antioksidante të gjalpit shea dhe vajit të livandës, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Ceteareth-25, Isopropyl Myristate, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Centella Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum, Carbomer, Panthenol, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Butyrospermum Parkii Butter, Hyaluronic Acid, Calendula Officinalis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin.