Serum zbardhues Super White 30ml
Serum zbardhues Super White 30ml

Serum zbardhues Super White 30ml

  • Kodi i produktit: Liv1107

Falë formulës së tij të veçantë që përmban niacinamide dhe arbutin, ndihmon në eliminimin e pabarazive të tonit të lëkurës. Ai synon të forcojë shtresën barriere të lëkurës me Panthenol në përmbajtjen e tij. Ai mbështet rritjen e elasticitetit të lëkurës duke siguruar ekuilibrin e lagështisë së lëkurës me kolagjenin.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje në fytyrën tuaj të pastër duke masazhuar me lëvizje rrethore.

Paralajmërime: Për të shmangur efektet anësore të mundshme të padëshiruara, aplikojeni produktin në një zonë të vogël të lëkurës suaj, vazhdoni ta përdorni produktin nëse nuk shfaqet ndjeshmëri. Jo i përshtatshëm për përdorim gjatë ditës. Përdorni krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të produktit. Është vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë, rreth syve dhe buzëve gjatë procesit të aplikimit. Në rast kontakti, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni tek fëmijët nën 3 vjeç. Ruajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Calendula Offıcinalis Flower Oil, Hydrolyzed Collagen, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Arbutin.