Serum vitamine E 30 ml
Serum vitamine E 30 ml

Serum vitamine E 30 ml

  • Kodi i produktit: Liv1111

Falë vitaminës E dhe kolagjenit në përmbajtjen e saj, synon të parandalojë formimin e linjave të holla dhe rrudhave në lëkurë, dhe falë veçorisë antioksiduese të vitaminës E, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira. Ju ndihmon të keni një lëkurë më të shndritshme me niacinamidin që përmban.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Hyaluronic Acid, Tocopherol, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Collagen, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol.