Serum Niacinamide 30 ml
Serum Niacinamide 30 ml

Serum Niacinamide 30 ml

  • Kodi i produktit: Liv1108

Me formulën e tij të zhvilluar posaçërisht që përmban niacinamide, ndihmon lëkurën të ketë një pamje më të ndritshme dhe parandalon formimin e njollave të lëkurës.

Mbështet mbrojtjen e ekuilibrit të lagështisë duke forcuar barrierën e lëkurës me kolagjenin që përmban.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve.

Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Calendula Officinalis Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Ziziphus Jujuba Seed Extract, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Hydrolyzed Collagen, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin.