Serum hidratues intensiv 30ml
Serum hidratues intensiv 30ml

Serum hidratues intensiv 30ml

  • Kodi i produktit: Liv1110

Falë formulës së tij speciale të zhvilluar për lëkurën e thatë, ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe mbajtjen e saj të lagësht për një kohë të gjatë.

Ai synon ta bëjë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme dhe më e gjallë. Përthithet lehtësisht nga lëkura dhe ofron lehtësi në përdorim.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës.

Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Collagen, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin