Serum për rinovimin e lëkurës 30 ml
Serum për rinovimin e lëkurës 30 ml

Serum për rinovimin e lëkurës 30 ml

  • Kodi i produktit: Liv1110

Falë pantenolit që përmban, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë në lëkurë dhe synon rritjen e elasticitetit të lëkurës.

Ai synon të ketë një lëkurë më të shndritshme dhe më të lëmuar duke luftuar faktorët e jashtëm që përshpejtojnë plakjen e lëkurës me ekstrakte bimore në formulën e saj.
Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore. Është i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.
Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve.
Mbajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit.

Shpjegim

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid, Centella Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Phenoxyethanol, Calendula Officinalis Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Ziziphus Jujuba Seed Extract, Lavandula Angustifolia Oil, PEG-7 Olivate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin