Tonic Pastrues Fytyre 200ml
Tonic Pastrues Fytyre 200ml

Tonic Pastrues Fytyre 200ml

  • Kodi i produktit: Liv1115

Me formulën e tij të veçantë që përmban ekstrakt lajthie, ndihmon lëkurën të pastrohet nga papastërtitë dhe vajraMe formulën e tij të veçantë që përmban ekstrakt lajthie, ndihmon lëkurën të pastrohet nga papastërtitë dhe vajrat.

Ai synon ta bëjë lëkurën të duket më mat dhe të zvogëlojë shfaqjen e poreve në lëkurë.

Përdorimi: Në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes, pasi të keni pastruar lëkurën, aplikojeni duke e mbushur butësisht fytyrën me ndihmën e një pambuku.

Paralajmërime: Vetëm për përdorim të jashtëm. Për të shmangur efektet anësore të mundshme të padëshiruara, aplikojeni produktin në një zonë të vogël të lëkurës suaj, vazhdoni ta përdorni produktin nëse nuk shfaqet ndjeshmëri. Në rast skuqjeje dhe acarimi, ndaloni përdorimin e produktit. Mos e përdorni produktin në një plagë të hapur. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, lani me ujë të bollshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Është i ndezshëm. Mbajeni larg zjarrit të hapur, nxehtësisë dhe rrezet e diellit. Ruajeni të mbyllur në temperaturën e dhomës.

Shpjegim

İçindekiler: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Panthenol, PEG-7 Olivate, Hyaluronic Acid, Collagen, Tocopherol, Hamamelis Virginiana Extract, Ethylhexylglycerin, CI 42090